Road King ei lähe käyntiin.
Lähetetty: 10:59 19.05.2013.
Onko niin että Road kingiä ei saa pestä, tai jättää sateeseen, ku se ei lähe käyntiin ennenku aurinko on paistanu kaks päivää ? 
Harley-Davidson Club Finland - Foorumi
https://www.harrika.fi/juttutupa/
Miltä vuodelta pyörä on?Karsa kirjoitti:Auttakaa urpoa, mikä helvetti siellä kastuu ?
Onkohan toi pyörä käyttäytyny pitkäänkin tolla tavalla?Karsa kirjoitti:Auttakaa urpoa, mikä helvetti siellä kastuu ?
Elä anna periksi! Mullakin ollu pari Uralia...ne kyllä oli ehkä kuitenkin hiukan laadukkaampia...Karsa kirjoitti:Kiitoksia kannustuksesta![]()
Mä saatana ajan sillä vielä... vaikka mikä olis !
Täytyy kai ruveta itekkin vähä opiskelee toto värkkiä.
Aikoinaan opiskelin ryssän sivuvaunun melko tarkkaan , kai tänkin pystyy...![]()
No voehan kökköKarsa kirjoitti:Jumantsukka ajelin jo melkein viikon harrilla, mut nyt se lähtee aamulla käyntiin, mut ei enää ruokatunnilla![]()
Mulle suositeltiin, jotta muutetaan se kaasarikoneeksi. Taitais olla hyvä idea ?
Muuten mukava kävellä rantoja pitkin näin paskoilla ajokeleillä![]()
kaasari on toki simppelimpi kuin ruisku, mutta ei kaasarikonekkaan lähde käyntiin jos siinä on vikaa.Karsa kirjoitti: Mulle suositeltiin, jotta muutetaan se kaasarikoneeksi. Taitais olla hyvä idea ?